Sadzonka pigwowca CIDO szczepiona

Sadzonka pigwowca CIDO szczepiona
ermin realizacji zamówienia Wysyłamy w ciągu 1-2 dni
Cena: 25,00 zł

Kupując Państwo 1szt. 2-letniej szczepionej sadzonki pigwowca japońskiego odmiany CIDO. Warto wiedzieć, że: pigwowiec posiada siedem razy więcej witaminy C, niż cytryna!!!. Nie przyjmuje metali ciężkich. Ma dużo pektyn, witaminy (C, B1, B2), a także kwasy organiczne, barwniki i sole mineralne. Owoce zawierają do 15% cukrów, garbników, a także olejek eteryczny, mikroelementy: żelazo, miedź, bor, nikiel, tytan, glin i mangan.

Mogą Cię zainteresować
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni

Sadzonki pigwowca japońskiego w doniczce P9

14,00 zł 12,90 zł
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni

Sadzonki pigwowca japońskiego 2-letnie 10 szt

90,00 zł 85,00 zł
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni

Sadzonki pigwowca japońskiego w doniczce

20,00 zł
Chwilowy brak

Sadzonki pigwowca CIDO 4-letnie

20,00 zł
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni

Sadzonki pigwowca japońskiego 3-letnie

12,00 zł

Sadzonki pigwowca japońskiego odmiany CIDO szczepione na pigwie 2-letnie

Sadzonki są 2-letnie  kopane z ziemi z odkrytym korzeniem.
Na czas transporty są odpowiednio zabezpieczone przed wyschnięciem.
Mają bardzo dobrze ukształtowany system korzeniowy - dzięki czemu szybko i łatwo się przyjmują po wysadzeniu na stałe miejsce.
 
Po wysadzeniu sadzonek zalecamy ich przycięcie - dzięki temu zabiegowi łatwiej się przyjmują i na drugi rok uzyskamy ładny rozłożysty krzew, który zakwitnie i będzie miał pierwsze owoce!

Dla pigwowca japońskiego warto znaleźć miejsce w każdym ogrodzie i na każdej działce, odznacza się on bowiem nie tylko dużym urokiem i pięknem kwiatów, ale daje także owoce nadające się na przetwory i nalewki. Kwiaty nadają się też do bukietów jak i wazonów gdzie dają posmak japońskiego stylu (stąd japoński w nazwie).
 
Pigwowiec nie ma praktycznie żadnych wymagań glebowych rośnie wszędzie gdzie go posadzimy - dbajmy tylko o to aby nie był zachwaszczony i w czasie suszy na czas podlewany - jeśli posadzimy go na słonecznym stanowisku - odwdzięczy się nam pięknymi złocistymi owocami już we wrześniu!

Najpopularniejsze w naszym sklepie
© Pigwowiec.eu Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved