Regulamin sklepu


Ogólne zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym
www.pigwowiec.eu

 1. Warunkiem dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.pigwowiec.eu jest akceptacja jego regulaminu, a także pozostałych warunków sprzedaży, w tym Polityki Prywatności oraz klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych.
 2. Dzięki witrynie internetowej www.pigwowiec.eu Klient może dokonywać zakupów w ciągu 24h na dobę, przy czym zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 13.00 oraz soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane i realizowane w kolejnym dniu roboczym.
 3. Status Klienta internetowego jest równy ze statusem Klienta sklepu tradycyjnego.
 4. Do rozpoczęcia korzystania ze sklepu internetowego konieczna jest rejestracja.
 5. Klientem sklepu może zostać osoba pełnoletnia, bądź niepełnoletnia za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
 6. Po złożeniu zamówienia niezwłocznie przystępujemy do weryfikacji stanu danego asortymentu w magazynie. W przypadku braku dostępności konkretnego produktu w ciągu 24h informujemy o tym fakcie zleceniodawcę - mailowo bądź telefonicznie.
 7. Realizacja zamówienia trwa od 1 do 5 dni.
 8. Gdy dochodzi do rażącego naruszenia regulaminu, sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji, bądź całkowitego odstąpienia od realizacji zamówienia.
 9. Po otrzymaniu przesyłki należy ją dokładnie obejrzeć i sprawdzić czy nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Jeżeli takowe istnieją, Klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru poprzez sporządzenie protokołu w obecności kuriera.
 10. Wraz z odstąpieniem od umowy kupna Klient jest zobowiązany do pokrycia kosztów związanych z odesłaniem towaru na adres: Pigwowiec.eu Leokadiów 50, 24–100 Puławy.
 11. W ciągu 14 dni Klient ma prawo do odstąpienia od zakupionego towaru. Termin ten jest liczony od daty otrzymania przesyłki przez Klienta.
 12. Ceny produktów są cenami brutto.
 13. Płatność za zakupione towary może się odbywać poprzez przelew bankowy, przy użyciu operatora szybkich płatności intenretowych Przelewy24.pl lub za pobraniem.

Gwarancje i zwroty produktów

 

Pamiętaj aby przy odbiorze towaru dokładnie sprawdzić, czy nie uległ on uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku jeśli uważasz, że produkt posiada wady, poproś kuriera o protokół uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia produktu, skontaktuj się z przedstawicielem sklepu www.pigwowiec.eu pod adresem e-mail info@pigwowiec.eu i opisz usterkę oraz podaj swoje dane osobowe i dane swojego zamówienia. Otrzymasz wówczas szczegółowe informacje na temat dalszego postępowania z uszkodzonym towarem. Reklamacje rozpatrzymy w ciągu 14 dni.

Dariusz Matysiak Pigwowiec.eu
Leokadiów 50
24-100 Puławy
NIP: 716-210-34-55
REGON: 432324024

Najpopularniejsze w naszym sklepie
© Pigwowiec.eu Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved