Sadzonki pigwowca japońskiego 3-letnie

Wysyłamy w ciągu 1-2 dni od zamówienia

Kupując jeden komplet kupujecie Państwo 1 szt 3-letnich sadzonek pigwowca japońskiego. Sadzonki sprzedajemy w róznych pakietach - najlepiej zakupić 10szt - wtedy mamy pewnośc, że owocowanie będzie w każdym roku.

Przy zakupie 1 000 szt sadzonek uzyskacie Państwo rabat w wysokości 10 %.

Sadzonki wysyłamy od października.


Warto wiedzieć, że: pigwowiec posiada siedem razy więcej witaminy C, niż cytryna!!!. Nie przyjmuje metali ciężkich. Ma dużo pektyn, witaminy (C, B1, B2), a także kwasy organiczne, barwniki i sole mineralne. Owoce zawierają do 15% cukrów, garbników, a także olejek eteryczny, mikroelementy: żelazo, miedź, bor, nikiel, tytan, glin i mangan.

Cena: 7,00 złMasz pytania? Zapytaj naszego sprzedawcy

+48 693 192 736 info@pigwowiec.euSadzonki pigwowca japońskiego 3-letnie

Sadzonki są 3-letnie o wysokości 30 - 50 cm - kopane z ziemi z odkrytym korzeniem.
Na czas transporty są odpowiednio zabezpieczone przed wyschnięciem.
Mają bardzo dobrze ukształtowany system korzeniowy - dzięki czemu szybko i łatwo się przyjmują po wysadzeniu na stałe miejsce.
 
Po wysadzeniu sadzonek zalecamy ich przycięcie - dzięki temu zabiegowi łatwiej się przyjmują i na drugi rok uzyskamy ładny rozłożysty krzew, który zakwitnie i będzie miał pierwsze owoce!

Dla pigwowca japońskiego warto znaleźć miejsce w każdym ogrodzie i na każdej działce, odznacza się on bowiem nie tylko dużym urokiem i pięknem kwiatów, ale daje także owoce nadające się na przetwory i nalewki. Kwiaty nadają się też do bukietów jak i wazonów gdzie dają posmak japońskiego stylu (stąd japoński w nazwie).
 
Pigwowiec nie ma praktycznie żadnych wymagań glebowych rośnie wszędzie gdzie go posadzimy - dbajmy tylko o to aby nie był zachwaszczony i w czasie suszy na czas podlewany - jeśli posadzimy go na słonecznym stanowisku - odwdzięczy się nam pięknymi złocistymi owocami już we wrześniu!