Sadzonki pigwowca japońskiego 2-letnie

Sadzonki pigwowca japońskiego 2-letnie
ermin realizacji zamówienia Chwilowy brak
Cena:
1 szt+
:
10,00 zł
5 szt+
:
9,50 zł
10 szt+
:
9,00 zł

Sadzonki pigwowca japońskiego 2-letnie

Sadzonki są 2-letnie o wysokości 20 - 40 cm - kopane z ziemi z odkrytym korzeniem.
Na czas transporty są odpowiednio zabezpieczone przed wyschnięciem.
Mają bardzo dobrze ukształtowany system korzeniowy - dzięki czemu szybko i łatwo się przyjmują po wysadzeniu na stałe miejsce.
 
Po wysadzeniu sadzonek zalecamy ich przycięcie - dzięki temu zabiegowi łatwiej się przyjmują i na drugi rok uzyskamy ładny rozłożysty krzew, który zakwitnie i będzie miał pierwsze owoce!

Dla pigwowca japońskiego warto znaleźć miejsce w każdym ogrodzie i na każdej działce, odznacza się on bowiem nie tylko dużym urokiem i pięknem kwiatów, ale daje także owoce nadające się na przetwory i nalewki. Kwiaty nadają się też do bukietów jak i wazonów gdzie dają posmak japońskiego stylu (stąd japoński w nazwie).
 
Pigwowiec nie ma praktycznie żadnych wymagań glebowych rośnie wszędzie gdzie go posadzimy - dbajmy tylko o to aby nie był zachwaszczony i w czasie suszy na czas podlewany - jeśli posadzimy go na słonecznym stanowisku - odwdzięczy się nam pięknymi złocistymi owocami już we wrześniu!

Mogą Cię zainteresować
Chwilowy brak

Sadzonki pigwowca japońskiego 2-letnie 10 szt

90,00 zł 85,00 zł
Wysyłamy w ciągu 2-3 dni

Sadzonki pigwowca NICOLINE w doniczce P9

14,00 zł
Chwilowy brak

Sadzonki pigwowca CIDO 2-letnie

15,00 zł
Wysyłamy w ciągu 2-3 dni

Sadzonki pigwowca japońskiego w doniczce

20,00 zł

Kupując jeden komplet kupujecie Państwo 1 szt 2-letnich sadzonek pigwowca japońskiego. Sadzonki sprzedajemy w róznych pakietach - najlepiej zakupić 10 szt - wtedy mamy pewnośc, że owocowanie będzie w każdym roku.

Warto wiedzieć, że: pigwowiec posiada siedem razy więcej witaminy C, niż cytryna!!!. Nie przyjmuje metali ciężkich. Ma dużo pektyn, witaminy (C, B1, B2), a także kwasy organiczne, barwniki i sole mineralne. Owoce zawierają do 15% cukrów, garbników, a także olejek eteryczny, mikroelementy: żelazo, miedź, bor, nikiel, tytan, glin i mangan.

Najpopularniejsze w naszym sklepie
© Pigwowiec.eu Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved